بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
سازمان صنایع کوچک بدنبال اشتغال و تولید بایدار در کشور است

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، از اهتمام این سازمان در راستای تسهیل و حمایت جدی از سرمایه گذاران با هدف ایجاد اشتغال و تولید پایدار در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قم؛ فرشاد مقیمی با حضور در شهرک های صنعتی محمودآباد و شکوهیه قم طی سخنانی اظهارداشت: سازمان صنایع کوچک با اجرای برنامه های حمایتی از سرمایه گذاران بدنبال ایجاد اشتغال و تولید پایدار در نقاط ایران است.

وی حرکت سازمان صنایع کوچک را رو به جلو و در مسیر اقتصاد مقاومتی برشمرد و ادامه داد: نگاه ما به سرمایه گذاران و تولید کنندگان نگاه حمایتی و پشتیبان است و خوشبختانه  توانسته ایم در این مسیر تحولی جدید ایجاد کنیم .

معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه و موقعیت منحصر بفرد شهرک صنعتی محموداباد قم اشاره کرد و یادآور شد: مسوولان استان و سرمایه گذاران بایستی از ظرفیت های ویژه شهرک صنعتی محمودآباد بخصوص در بخش سرمایه گذاری خارجی استفاده کنند.

وی وجود زیرساخت های مناسب آب، برق، گاز، راه دسترسی مناسب، نزدیکی به تهران، قرارگرفتن در کنار اتوبان قم تهران و دارا بودن زمین هموار را از ویژگی هایی دانست که آینده این شهرک را روشن و مهم کرده است.

مقیمی در ادامه با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه قم در نشستی به بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان پرداخت و تصریح کرد: مسوولان شرکت های استانی و سازمان همواره بدنبال رفع مشکلات و نیازهای واحدهای صنعتی هستند و رفع آنها را در کنار وظیفه خود بدلیل قرار گرفتن در جبهه اقتصادی کشور امری مقدس، افتخار و تکلیف می دانیم.

 

   1395/11/26

Rating: 0/10 ( 0 )
Share