بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح و بهره برداری 3 واحد صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی بوشهر2 همزمان با دهه مبارک فجر

سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوشهر2 همزمان با دهه مبارک فجر با حضور معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و جمعی از مسئولین استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علی یزدانی معاون وزیر صنعت،معدن، تجارت در آیین افتتاح 3 واحد صنعتی و تولیدی با اشاره به اینکه در سال جاری تا کنون 11هزار و 701 واحد تسهیلات رونق تولید دریافت کرده اند، افزود: تا امروز 83 هزار و 250 میلیارد ریال تسهیلات از محل طرح رونق تولید پرداخت شده است.

معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت ادامه داد: ایجاد مسیر رونق کسب و کار در هر شرایط اقتصادی مستلزم آرامش و شرایط مناسب است که با حمایت های دولت تدبیر و امید ما در شهرکهای صنعتی به این مهم رسیده ایم.

مهندس یزدانی  صنایع کوچک را موتوری محرکه برای توسعه کشور خواند و افزود: احیاء و فعال کردن واحدهای راکد و افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی که با کاهش ظرفیت تولید مواجه شده اند از جمله برنامه های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به شمار می آید.

وی در حاشیه بازدید از چند واحد صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی که از تسهیلات طرح رونق تولید بهره مند شده اند ، گفت: سیاست دولت نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی و اصلاح ساختار حوزه صنعت است  که در همین راستا واحدهای تولیدی باید در راستای اصلاح ساختار تولیدی خود و رقابتی کردن محصولاتشان بکوشند تا بتوانند از این تسهیلات به نحو مطلوب استفاده کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: خیلی از واحدهای صنعتی کوچک و متوسط توانسته اند با استفاده از این طرح در شرایط فعلی منابع لازم مادی برای افزایش ظرفیت تولیدمحصولات خود را تامین کرده و رشد داشته باشند.

مهندس یزدانی تصریح کرد: در دهه فجر امسال 452 واحد و پروژه صنعتی در کل کشور به بهره برداری می رسد که از 4واحد تولیدی در استان بوشهر 3 واحد  در شهرک صنعتی بوشهر 2 مستقر است.

وی افزود: واحد تولیدی فرآوری آبزیان با سرمایه گذاری بیش از 82 هزار و 600 میلیون ریال واشتغال 25 نفر سالانه000 4 تن انواع ماهی و میگو فراوری میکند. همچنین واحد تولید کودهای کامل ماکرو با سرمایه گذاری 39 هزار و 550 میلیون ریال و اشتغال 14 نفر سالانه 6000 تن کود شیمیایی تولید می کند و واحد تولیدی آب سردکن, آب گرم کن و کولر گازی  با سرمایه گذاری 3 هزار و 400 میلیون ریال و اشتغال 16 نفر سالانه 1600 عدد آب سردکن و آب گرم کن و 3200 عدد کولر گازی دیواری و پنجره ای  تولید می کند.

   1395/11/19

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share