بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در دهه مبارک فجر تصفیه خانه فاضلاب صنعتی خیام نیشابور با ظرفیت ۳۰۰۰ متر مکعب در شبانه روز و اعتبار ۸۰ میلیارد ریال با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان افتتاح و به بهره برداری رسید

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در شهرک صنعتی خیام نیشابور ضمن بازدید از منطقه، تصفیه خانه فاضلاب صنعتی این شهرک را با ظرفیت 2هزار 300 مترمکعب افتتاح کرد .                   

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی یزدانی معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: تامین و تکمیل زیر ساخت های عمرانی در شهرکها و نواحی صنعتی سراسر کشور یک ضرورت است و باید زیرساختهای لازم برای کلیه شهرکها و نواحی صنعتی استانها به عنوان یکی از اساسی ترین وظیفه آنها بشمار می رود.

وی گفت: با بهره برداری از این تصفیه خانه روزانه بیش از 2 هزار 300 مترمکعب به ظرفیت تصفیه خانه پساب صنعتی در استان افزوده می شود.

مهندس یزدانی افزود: با بهره برداری از این تصفیه خانه در شهرک صنعتی خیام ظرفیت تصفیه روزانه 3000 متر واحد صنعتی و تولیدی فراهم خواهد شد.

 معاون وزیر صنعت معدن و تجارت  بیان داشت: در حال حاضر واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری در شهرک صنعتی خیام نیشابور متصل به تصفیه خانه هستند و با بهره برداری از این طرح بستر مناسبی برای اتصال کامل واحدهای صنعتی به تصفیه خانه فراهم شده است.

وی ادامه داد: رعایت حرایم و ضوابط ساخت و ساز جهت صیانت از سرمایه گذاری های انجام شده الزامی است.

در ادامه این مراسم فتحعلی محمدزاده,معاون فنی سازمان عنوان کرد: طرح مدول توسعه و ارتقا تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی خیام با اعتباری افزون بر 80 میلیارد ریال اجرا شده که اعتبارات این طرح از محل اعتبارت ملی و شرکت استانی تامین و پرداخت شده است.

   1395/11/17

Rating: 5.5/10 ( 10 )
Share